Zázračný Boh

Autor: Lucia Feňková | 7.11.2012 o 8:24 | (upravené 7.11.2012 o 8:37) Karma článku: 10,00 | Prečítané:  1272x

Dnes sa môjmu priateľovi narodila dcéra. Nezaprel v sebe humoristu, keď napísal: "Dnes sa mi narodila dcéra Zdenka – budúca ekonómka, premiérka a neskôr prezidentka EÚ". Sedím v autobuse, usmievam sa a ďakujem Bohu, že robí zázraky aj dnes.

Možno mi to M s P odpustia, keď sa priznám, že som sa pridala na stranu tých, ktorí mali od začiatku pochybnosti o ich vzťahu. Ľudia sú čudáci, riešia vzťahy, ktoré sa ich vôbec netýkajú, majú potrebu o tom klebetiť, ohovárať a robiť zle. Dnes viem, že to bola závisť. Zatrpknutosť z vlastnej samoty a neláska mi nedovolili podporiť tento vzťah a povzbudiť ich.

Som rada, že sa títo 2 ľudia vykašlali na všetkých neprajníkov, nedali na cudzie reči, nezapochybovali o svojej láske a nestratili vieru v dobrotivého Boha. A Boh, ktorý je nad tým všetkým opäť zas raz všetkým ukázal, že jeho myšlienky nie sú našimi myšlienkami a jeho cesty nie sú našimi cestami.

Všetci sa čudovali, keď M s P začali spolu chodiť. P je od M o čosi staršia a aj keď si poviete, že na veku nezáleží, záleží na ňom všetkým okolo Vás. Keď pominul prvotný šok a všetci sme to ako tak rešpektovali, prekvapili nás znova. M požiadal P o ruku a bola svadba. A potom neskôr, keď sa nám zdalo, že P sa nedarí otehotnieť, narodil sa im syn a včera dcéra.

Boh je čudák. Koná veci nelogické, pre nás nerozumné, čudné a nesprávne. Ale dobre že je to tak. Vidí ďalej ako my. To čo sa nám zdá, že nikdy nebude fungovať je pre neho malina.

Želám všetkým, aby bojovali za svoje lásky, svoje rodiny, svojich priateľov a nikdy nestratili nádej v dobrotivého Boha. Ďakujem M a P za ich lásku a rodinu, že to nevzdali a dokázali mne aj ostatným, že stojí za to bojovať. Sú pre mňa dôkazom, že zázraky sa stále dejú a existujú. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Hviezda BJD Nik West: Musela som mať chlapčenské meno, ak som chcela hrať

Basgitaristka speváka Princea hovorí, že bude učiteľkou v jeho dome.

SVET

Otestujte sa z atentátov, ktoré poznačili históriu

Pamätáte sa na atentátnikov, ktorí šokovali celý svet alebo na ich obete, ktoré útok neprežili?

KOMENTÁRE

Čo pre nás znamená brexit

Slováci a slovenské enklávy sú od Chicaga cez Buenos Aires, Dublin, Vojvodinu až po časti Rumunska


Už ste čítali?