Zázračný Boh

Autor: Lucia Feňková | 7.11.2012 o 8:24 | (upravené 7.11.2012 o 8:37) Karma článku: 10,00 | Prečítané:  1280x

Dnes sa môjmu priateľovi narodila dcéra. Nezaprel v sebe humoristu, keď napísal: "Dnes sa mi narodila dcéra Zdenka – budúca ekonómka, premiérka a neskôr prezidentka EÚ". Sedím v autobuse, usmievam sa a ďakujem Bohu, že robí zázraky aj dnes.

Možno mi to M s P odpustia, keď sa priznám, že som sa pridala na stranu tých, ktorí mali od začiatku pochybnosti o ich vzťahu. Ľudia sú čudáci, riešia vzťahy, ktoré sa ich vôbec netýkajú, majú potrebu o tom klebetiť, ohovárať a robiť zle. Dnes viem, že to bola závisť. Zatrpknutosť z vlastnej samoty a neláska mi nedovolili podporiť tento vzťah a povzbudiť ich.

Som rada, že sa títo 2 ľudia vykašlali na všetkých neprajníkov, nedali na cudzie reči, nezapochybovali o svojej láske a nestratili vieru v dobrotivého Boha. A Boh, ktorý je nad tým všetkým opäť zas raz všetkým ukázal, že jeho myšlienky nie sú našimi myšlienkami a jeho cesty nie sú našimi cestami.

Všetci sa čudovali, keď M s P začali spolu chodiť. P je od M o čosi staršia a aj keď si poviete, že na veku nezáleží, záleží na ňom všetkým okolo Vás. Keď pominul prvotný šok a všetci sme to ako tak rešpektovali, prekvapili nás znova. M požiadal P o ruku a bola svadba. A potom neskôr, keď sa nám zdalo, že P sa nedarí otehotnieť, narodil sa im syn a včera dcéra.

Boh je čudák. Koná veci nelogické, pre nás nerozumné, čudné a nesprávne. Ale dobre že je to tak. Vidí ďalej ako my. To čo sa nám zdá, že nikdy nebude fungovať je pre neho malina.

Želám všetkým, aby bojovali za svoje lásky, svoje rodiny, svojich priateľov a nikdy nestratili nádej v dobrotivého Boha. Ďakujem M a P za ich lásku a rodinu, že to nevzdali a dokázali mne aj ostatným, že stojí za to bojovať. Sú pre mňa dôkazom, že zázraky sa stále dejú a existujú. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Anton Zajac: Jediná šanca pre Slovensko je nová slušná strana

Nežijeme v liberálnej demokracii, ale v oligarchii, hovorí spolumajiteľ Esetu Anton Zajac.

KOMENTÁRE

Ako delfíny neprežili v službách ruského štátu

Plán počítal s 500 druhmi zvierat. V súčasnosti je v oceániu asi tridsať zvierat.

TECH

Bývalý šéf Newyorskej univerzity: Šikovní ľudia tu boli skôr ako školy

Existujú rôzne formy univerzitného vzdelania, najdôležitejšie je nájsť študentom to najvhodnejšie, hovorí pre SME JOHN SEXTON.


Už ste čítali?